Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

2 izbový byt - Topoľčany - centrum

Byty
cena: 70.900,- €
ID: dz2izbcentrum2 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Bernolákova
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
61 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Na poschodí:
4
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
dz2izbcentrum2

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v centre mesta Topoľčany, Bernolákova. Nachádza sa na 4.poschodí bytového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov -  zateplenie, nové výťahy. Byt je taktiež po rekonštrukcii - plastové okná, dlažba, renovované parkety... Výhodou bytu je veľký kumbál, ktorý môže byť využitý ako šatník a špajza pri kuchyni. Byt nemá balkón. Plocha: úžitková 61m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 7 s výťahom. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne.Výhody: obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 70 900 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...