Real estate
( nájdených 
588
 realít z celkom 588 )

3 izbový byt Topoľčany / pripravený na rekonštrukciu

Byty
cena: 63.500,- €
ID: LG3IpohH Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
P. O. Hviezdoslava
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
72 m2
Stav objektu:
vo výstavbe
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LG3IpohH

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Topoľčany, P. O. Hviezdoslava. Plocha: úžitková 72m2. Nachádza sa na prízemí s výťahom. Podlaha: parkety. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Oddelené WC.Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, zateplený bytový dom. Cena 63 500 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...