Real estate
( nájdených 
531
 realít z celkom 531 )

V Zavare na predaj pozemok 730 m²

Pozemky
cena: 38.000,- €
ID: LS-Pozemok-04 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Zavar
Ulica:
Poronda
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
730 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-Pozemok-04

Iba 6 km od Trnavy v obci Zavar v lokalite Poronda, ponúkame na predaj  pozemok o výmere 730 m2, ktorý sa nachádza v lokalite Poronda. Zo súčasnej ornej pôdy bude bez problémov pri podaní žiadosti o zmene predefinovaný na stavebnú parcelu. Od prístupovej cesty, kde sú prípojky na inžinierske siete, k nemu vedie cez 45,5 m² vstupnú plochu 73,60 m dlhý a 3 m široký vstupný koridor. Šírka ponúkaného pozemku je 19,10 m a dĺžka 31,60 m. Na jeho konci je vymedzené 2 m ochranné pásmo od kanála. V prípade záujmu je v ponuke aj 470 m² parcela za odvodňovacím kanálom. Cena za pozemok o výmere 730 m je 38 000 €.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...