Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

V Zavare na predaj dva pozemky 685 m² a 470 m² spolu aj oddelene

Pozemky
cena: 50,- €/m2
ID: LS-Pozemok-04 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Zavar
Ulica:
Poronda
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1155 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-Pozemok-04

Iba 6 km od Trnavy v obci Zavar v lokalite Poronda, ponúkame na predaj 685 m² pozemok, ktorý sa nachádza v lokalite Poronda. Zo súčasnej ornej pôdy bude bez problémov pri podaní žiadosti o zmene predefinovaný na stavebnú parcelu. Od prístupovej cesty, kde sú prípojky na inžinierske siete, k nemu vedie cez 45,5 m² vstupnú plochu 73,60 m dlhý a 3 m široký vstupný koridor. Šírka ponúkaného pozemku je 19,10 m a dĺžka 31,60 m. Na jeho konci je vymedzené 2 m ochranné pásmo od kanála. V prípade záujmu je v ponuke aj 470 m² parcela za kanálom. Cena: 50,- €/ m²


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...