Real estate
( nájdených 
633
 realít z celkom 633 )

Na predaj záhrada na Poronde

Pozemky
cena: 48,- €
ID: LS-Pozemok-05 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Zavar
Ulica:
Poronda
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1927 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-Pozemok-05

MGreal ponúka na predaj pozemok na Poronde záhradu určenú stavebný pozemok. Celková plocha je 1 927 m². Ponúka sa v celku ale aj rozdelene na dve samostatné časti 1 253 m² a 674 m². Šírka pozemku je cca 18,79 m. K pozemku je vybudovaná elektrická prípojka a kanalizácia. Chýba verejný prívod vody, nutné vybudovať studňu, majiteľ je ochotný sa na jej vybudovaní podieľať. Cena: 48,- €/ m²


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...