Real estate
( nájdených 
540
 realít z celkom 540 )

Predaj pozemku v obci Veľké Zálužie

Pozemky
cena: 42.000,- €
ID: PK 01 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Veľké Zálužie
Ulica:
Tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
800 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
pri pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
PK 01

Ponúkame Vám na predaj stavebny pozemok vo výmere 800 m2, ktorý sa nachádza v intraviláne obce Veľké Zálužie , v tichom prostredí, 5-10 minút od centra obce.

Šírka pozemku je cca19m . Pozemok ma svoju prijazdovu cestu, na ulici je kanalizacia, voda a elektricka energia je plánovaná. Veľké Zálužie je vzdialené len 10 km od Nitry, tiché a kľudné miesto na bývanie, v blízkosti je aj vjazd na diaľnicu R1,  kompletná občianska vybavenosť,  materská škola,  základná škola, obchody, pošta, reštaurácie, lekáreň, zdravotne stredisko,...


Maklér:

makler
Petr Kukla
0905860594
kukla-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...