Real estate
( nájdených 
595
 realít z celkom 595 )

Od októbra v Trnave na prenájom 252 m² sklad/dielňa v priemyselnej zóne

Komerčné priestory
cena: 850,- €/mesiac
ID: LS-KP-124 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
252 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-124

MG real ponúka na prenájom 252 m² skladový priestor s vonkajším pozemkom o veľkosti 49 m² v priemyselnej zóne. Sklad/dielňa okrem nadzemného podlažia (NP) disponuje ďalšími dvomi podzemnými podlažiami (PP), s ktorými je spojený dvoma od seba nezávislými schodiskami a nákladným výťahom. Medzi 1. PP veľkým cca 62 m² (V/4,45 m) a NP je otvor s poklopom, cez ktorý možno prenášať predmety na skladovanie alebo na ich úpravu či spracovanie. Podobne veľký priestor rozšírený o bývalý sklad na tuhé palivo veľký 13,2 m², sa nachádza na 2. NP (V/2,75 m).

Priestor na 1. NP je priečkou rozdelený na dve polovice, z ľavej strany sa dovnútra vchádza dvojkrídlovou bránou (V/2,30 m). V nej sú 2 WC, prechodový koridor ku schodisku do 2. PP a cca 52 m² priestor, ktorý je momentálne predelený  sadrokartónovou priečkou. Druhú časť so vstupnými dverami tvorí chodba, dve prechodné kancelárie, sklad/dielňa, kuchynský kút, výťah a schody do 1. PP. Podlahy sú betónové okrem kancelárii, kde je plávajúca podlaha a WC, v nej bola použitá keramická dlažba. V budove je zavedený optický kábel, provideri sú Orange, Magio, Swan.

Nájomná cena: 850 €/mesiac (na dobu neurčitú) + energie + DPH. S podpisom „Nájomnej zmluvy“ sa hradí kaucia vo výške jednomesačného nájmu.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...