Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

Na predaj starší rodinný dom 95 m² v Trnave - Modranka

Domy a vily
cena: 80.000,- €
ID: LS-RD-29 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Modranka
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
95 m2
Plocha pozemku:
549 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-29

MG real ponúka na predaj starší trojizbový rodinný dom v tichej lokalite v Trnave – mestská časť Modranka. Tehlová stavba s plechovou strešnou krytinou stojí na 549 m² pozemku. Dom bol  pred 7 rokmi zateplený a omietnutý, v roku 2016 sa vymenili okná za plastové, interiér zostal v pôvodnom stave. Dom má 2 studne, napojený je na obecný vodovod, elektriku a kanalizáciu, plynová prípojka sa nachádza na hranici pozemku. Ohrev vody a vykurovanie je elektrické. Alternatívou je vykurovanie kozubom s prieduchmi do ďalších miestností. Interiér domu tvoria tri izby, kuchyňa a kúpeľňa so sprchovým kútom. Toaleta bola zrušená, využíva sa suché WC v murovanom prístavku. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova, kôlňa na drevo, záhrada a miesto na parkovanie. Benefitom je tichá lokalita, dostupná občianska vybavenosť, mestské MHD a rýchle napojenie sa na rýchlostnú cestu smer Nitra a diaľnicu.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: LS-RD-31 Predaj

Na predaj holodom na 400 m² pozemku v Horných Orešanoch

Na predaj holodom na 400 m² pozemku v Horných Orešanoch

Ponúkame na predaj nepodpivničený rodinný dom v tichom prostredí obce Horné Orešany. Postavený je na rovinatom pozemku s výmerou 400 m² na železobetónovej základovej doske. Zastavaná plocha domu 123,67 m², úžitková plocha 98,90 m² z toho 14,82 m² terasa.

Použitý materiál: pórobetónové tvárnice Ytong 300, väzníkový krov, strešná krytina - betónová zn. Creaton, zateplenie obvodových stien - 15 cm polystyrén, z južnej strany minerálna vlna (protipožiarna ochrana), povrchová úprava - silikónová fasádna omietka, anhydridový poter, vnútorné steny - sadrové omietky, sadrokartónový strop, okná plastové trojsklá, výstup  na terasu prostredníctvom celopresklených zdvižno-posuvných dverí. V hlavnej miestnosti je pripravený komín zn. Shiedel s priemerom 200 mm pre krbovú vložku alebo kachle.

Technické vybavenie: napojenie na verejný vodovod, elektriku, internet, vykurovanie podlahové infra elektrické zn. Caleo (izby majú vlastný termostat so samostatným ovládaním).

Dispozičné usporiadanie: vstupná chodba s priestorom pre vstavaný šatník, toaleta, komunikačný priestor, 2 izby s orientáciou okien do ulice, kúpeľňa s prípravou na WC, vaňu a umývadlo, technická miestnosť (miesto pre rozvodovú skriňu, serverovňu, el. prietokový ohrievač, práčku, sušičku), otvorený priestor orientovaný do vnútornej časti pozemku (funkčne je rozdelený na kuchyňu, jedáleň a obývačku) a terasa.

Pozitíva: novostavba, nízke prevádzkové náklady, priame susedstvo so základnou a materskou školou, v blízkosť potravín, lekárne, obecného úradu a pošty, kontakt s prírodou.

Dom sa predáva ako holodom, prípade jeho dokončenia je možná dohoda priamo s predajcom.

127 500,- €
1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...