Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Dvojancelária 48m2, Dunajská ul., Staré mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LCdun33k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Dunajská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
48 m2
ID inzerátu:
LCdun33k

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Staré Mesto, Dunajská ul.. v časti Kamenné nám. Počet poschodí: 8 s výťahom. Recepcia, strážna služba, prístup do budovy 24/7,  Priestory sú klimatizované. Podlahy: koberce/ plávajúca podlaha, otvárateľné okná. Štrukturovaná kabeláž. MHD: prístup autobusom, trolejbusom, eletričkou. Centrálna poloha - reštaurácie, banky, pošta, služby v blízkom okolí. Raštaurácia a retail na prízemí budovy. V niektorých kanceláriách balkóny. Flexibilné podmienky nájmu. Parkovanie: vonkajšie aj garážové. Cena 8,50 €/m2/mesiac + energie 4,50 €/m2. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...