Real estate
( nájdených 
633
 realít z celkom 633 )

Na predaj 1162 m² pozemok v centre Trnavy s potenciálom skvelej investície

Pozemky
cena: 700.000,- €
ID: LS-pozemok-06 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Halenárska
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1162 m2
Vodovod:
na pozemku
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
na pozemku
Kanalizácia:
na pozemku
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-pozemok-06

V historickej časti mesta, v tesnom susedstve so City Arénou, Západoslovenského múzea a amfiteátra, je na predaj pozemok s celkovou plochou 1162 m², ktorého súčasťou je bytová budova (meštiacky dom označený za národnú kultúrnu pamiatku) so súpisným číslom 356 m², 2 garáže bez súpisného čísla 30, 20 m² a dvor 756 m². Pozemok vzhľadom na jeho strategickú polohu je vynikajúcou príležitosťou na investovanie do budúcnosti. Nachádza sa na zrekonštruovanej ulici novými bytovými jednotkami a novotvoriacimi sa službami. Budúci záujemca môže dostať k nemu na požiadanie už vypracované dve projektové štúdie. Jedna je zameraná na vytvorenie nových bytových jednotiek, druhá na administratívne alebo komerčné využitie. Predajná cena je 700.000 €


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...