Real estate
( nájdených 
585
 realít z celkom 585 )

Na prenájom 28,30 m2 atraktívny kancelársky priestor v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 233,- €/mesiac
ID: LS-KP-126 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Pekárska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
28 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-126

Ponúkame na prenájom veľmi peknú kanceláriu v centre Trnavy. Nachádza sa ne 2. poschodí polyfunkčnej budovy na Pekárskej ulici a dá sa z nej vyjsť aj na terasu. Má rozlohu 28,30 m2, mesačné nájomné vrátane služieb je 237,72 EUR + DPH. Do ceny nie je započítané vyučtovanie za elektrinu a plyn. Voľná môže byť okamžite.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...