Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Na prenájom lekárske centrum v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-126 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Pekárska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
143 m2
ID inzerátu:
LS-KP-126

Ponúkame na prenájom lekárske centrum o celkovej výmere 143,20 m2, ktoré sa nachádza na I.p. polyfunkčnej budovy v centre Trnavy. V priestore sa nachádza recepcia, 3 x ambulancia, 2 x konzultačná miestnosť, šatňa, sklad a soc. zázemie. Priestory sú klimatizované, dostupné výťahom. Cena prenájmu 8,50 €/m2/mesiac + 0,50€/m2 služby +DPH, elektrina a voda podľa skutočnej spotreby. Teplo sa rozpočítava podľa m2.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...