Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

V Piešťanoch na predaj 660 m² pozemok so skladom bývalej výkupne zberných surovín

Komerčné objekty
cena: 151.000,- €
ID: LS-KO-01 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Piešťany
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
660 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KO-01

Ponúkame na predaj pozemok o veľkosti 660 m² s nebytovou budovou so súpisným číslom. V rámci urbanizovaného územia a funkčného využitia je určený na výrobu, sklady, stavebníctvo a výrobné služby. Konštrukčný trojtrakt je zo železobetónových stĺpov a prevlakov, spevnenú plochu tvoria betónové pásy s pätkami, obvodové múry prítomnej budovy sú tehlové, stropy prefabrikované. Na pôvodne rovnej streche bola urobená sedlová strecha s plytkým sklonom. Krytina je z natavovaných asfaltových pásov, bočné štíty sú z drevených dosiek, klampiarske práce z pozinkovaného plechu. Steny skladu a miestnosti hygienického zázemia (WC, sprcha, umývadlo) sú obložené keramickým obkladom, podlahy na chodbe a v kancelárii majú povrch z PVC, sklad a hygienické zázemie z betónovej mazaniny. Zdvojené okná sú v oceľovom ráme a s oceľovými mrežami. Elektroinštalácia je svetelná a motorická istená poistkovými automatmi. Vykurovanie kancelárie je prostredníctvom prenosného elektrického konvektora, teplá voda sa pripravuje v elektrickom prietokovom ohrievači vody. Objekt je vybavený zabezpečovacím zariadením a kamerovým systémom.

Stavba je napojená na rozvod vody, elektriny, splaškovú kanalizáciu a telefónnu prípojku.- Vodomerná šachta je betónová monolitická, s oceľovým štvorcovým poklopom, osadená v chodníku pri schodisku hlavného vstupu do budovy. Prípojka splaškovej kanalizácie vedená z budovy do mestskej kanalizácie je vyhotovená z plastového potrubia DN150. Dažďová kanalizácia odvádza dažďové povrchové vody zo spevnenej plochy dvora cez žľab s oceľovou mrežou osadený pozdĺž rampy budovy zo strany dvora. Cena nehnuteľnosti: 151 000 € + DPH. Cena nie je konečná, ak bude viac záujemcov, predaj bude realizovaný formou jej licitovania.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: MPvisnove Predaj

Ponúkame na predaj - Polyfunkčný objekt – ubytovňa...

Ponúkame na predaj  - Polyfunkčný objekt – ubytovňa –Višňové.Výhodná investícia v blízkosti Žiliny!

 

Ponúkame na predaj výhodnú investíciu Polyfunkčný objekt ktorý sa skladá z administratívnej časti, prevádzkovej časti  - ubytovňa Višňové, priestorov na prenájom .

Budovy prešli v roku 2013 kompletnou rekonštrukciou od samotného interiéru až po  exteriér. Momentálne  využívané a prevádzkované ako ubytovňa Višňové  s 55 izbami a s kapacitou 172 lôžok.  

Pozostávajú z 3 stavieb, ich príslušenstva a priľahlých pozemkov s celkovou výmerou 11 216 m2, nachádzajúcich  sa v areáli s asfaltovou prístupovou cestou. Samotné budovy sú rozdelené na 3 časti A, B, C.

Budova „ A“ :

 1NP: kotolňa,  vybavená 2 kotlami na pevné palivo zn. Viadrus , 2 x elektrický bojler na ohrev vody, šatne , sociálne zariadenia , skladové priestory, priestor na prenájom (bývala zámočnícka dielňa) s vlastným vstupom

2 NP: 7 x kancelárske priestory, sociálne zariadenia, ubytovacie zariadenie s 8 izbami s kapacitou 25 lôžok, spoločná kuchyňa,

Budova „B“ :

1NP : Skladové priestory, komunikačné priestory, priestory na prenájom

2NP : ubytovacie zariadenie s 25 izbami s kapacitou 76 lôžok, spoločná kuchyňa,

Budova „C“ :

 1NP : sklad, práčovňa,  spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť, bar- občerstvenie, ubytovacie zariadenie, sociálne zariadenia,

2 NP :ubytovacie zariadenie spolu s 1 NP tvorí  22 izieb s kapacitou 71 lôžok

K budove „C“ je pristavená jednopodlažná budova rozdelená na dve časti,

V prvej časti sa nachádza hospodárska budova – na odkladanie dreva

V druhej časti priestor na prenájom, momentálne využívaný ako vývarovňa obedov.   

Samostatne stojaca jednopodlažná budova určená na prenájom – bývala stolárska budova, rozdelená na dve miestnosti, sociálne zariadenie, kotolňa, s vlastným vstupom.

Ubytovňa Višňové ponúka 2,3,4 lôžkové izby s kúpeľňou so sprchovým kútom , WC,  LCD televízor, chladnička, WIFI , s možnosťou občerstvenia priamo v ubytovni, priestory sú monitorované kamerovým systémom, zabezpečené alarmom, upratovania a vykurovanie je zabezpečené.

Voľné priestory  : 7  kancelárií na prenájom  spolu vo veľkosti 200m2

Voľné priestory : 3  skladové priestory spolu vo veľkosti 875 m2

Voľné priestory : 1  stolárska dielňa spolu vo veľkosti 280 m2

Veľkou výhodou je , že ubytovňa Višňové je v prevádzke a dáva možnosť rýchlej návratnosti investície za nehnuteľnosť. Ďalšou výhodou je lokalita, v úplnej blízkosti je Tunel Višňové, kde ubytovaný hostia pracujú . V blízkosti mesto  Žilina vzdialené 8 km, Rajecké Teplice 10 km. Ponuka je veľmi zaujímavá pre investora, bližšie info na osobnom stretnutí priamo v areáli.

 

2 300 000,- €
1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...