Real estate
( nájdených 
578
 realít z celkom 578 )

V Nových Zámkoch na predaj 1658 m² pozemok vhodný na skladovanie a služby

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 174.090,- €
ID: LS-KO-02 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nové Zámky
Obec:
Nové Zámky
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
1658 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KO-02

Ponúkame na predaj 1658 m² pozemok bývalých Zberných surovín s unimobunkou (17,11 m²) bez akejkoľvek údržby a s 21,9 m² skladom (7,3 x 3 m) s kanceláriou, WC a umývadlom, Nachádza sa v susedstve s obytnou zónou.

Miesto: zmiešaná zóna mesta s prevahou rodinných domov

Funkčné využitie: vhodný na služby

Pozemok: je oplotený, rovinatý, so spevneným povrchom (s výnimkou zatrávneného ostrovčeka medzi vodomernou šachtou a unimobunkou), s vybudovanými prípojkami na verejný rozvod vody a NN (nízke napätie), splašková kanalizácia je riešená zaústením do žumpy na pozemku, v dosahu je rozvod plynu

Výhoda: rezerva plochy pre ďalšiu výstavbu je až pätnásťnásobok súčasnej zástavby, priame napojenie na hlavnú komunikáciu

Predajná cena 174.090,- € + DPH (105,- €/ m² + DPH). Cena nie je konečná, ak bude viac záujemcov, predaj bude realizovaný formou jej licitovania.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...