Real estate
( nájdených 
452
 realít z celkom 452 )

Na predaj 1717 m² spevnený pozemok v blízkosti centra Šale

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 238.500,- €
ID: LS-KO-03 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Šaľa
Obec:
Šaľa
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
1717 m2
ID inzerátu:
LS-KO-03

Ponúkame na predaj 1717 m² pozemok bývalých zberných surovín v Šali. Nachádza sa cca 700 m od centra mesta na rozhraní zástavby rodinných a bytových domov a budov občianskej vybavenosti. Pozemok je oplotený, má spevnený povrch, prípojku na NN (nízke napätie), ostatne IS sú v dosahu a priame napojenie na mestskú ulicu. Funkčné využitie: určený je výhradne na intenzívnu alebo extenzívnu výrobu, dopravne  a technické vybavenie, príslušnú poľnohospodársku výrobu, špecifickú, vyššiu a základnú vybavenosť a dopravnú vybavenosť. Cena 238.500 € + DPH. Cena nie je konečná, ak bude viac záujemcov, predaj bude realizovaný formou jej licitovania.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...