Real estate
( nájdených 
633
 realít z celkom 633 )

V priemyselnej zóne Trnavy na prenájom 180 m² atraktívny priestor so širokým využitím

Komerčné priestory
cena: 450,- €/mesiac
ID: LS-KP-127 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
180 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-127

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 180 m² priestor (pôvodne kaviareň) s drevenou podlahou, barovým pultom, toaletami (pánska, dámska). Priestory sú vhodné na coworkingové pracovisko, ateliér, štúdio, školiace centrum... Cena: 450,- €/mesačne (2,50 €/ m²/mesiac) + DPH + energie a služby.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...