Real estate
( nájdených 
503
 realít z celkom 503 )

Na prenájom obchodný priestor v Ružinove vhodný na prevádzkovanie predaja alebo služieb s drobným občerstvením

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 12,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-129 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
110 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-129

Ponúkame na prenájom obchodný priestor veľký 110,11 m². Nachádza sa vo frekventovanej časti Ružinova. Rozdelený je na predajnú časť 77,74 m², sklad 14,53 m², kanceláriu 13,30 m² pánsku a dámsku toaletu. Vhodný je na prevádzkovanie menšej kaviarne, cukrárne, rýchleho občerstvenia... Cena: 12 €/m2/mesiac m²/mesiac + DPH + služby a energie 3,32 m²/mesiac + DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...