Real estate
( nájdených 
604
 realít z celkom 604 )

Prenájom 18,8 m2 kancelárie v priemyselnej zóne Trnavy v blízkosti diaľnice

Komerčné priestory
cena: 193,- €/mesiac
ID: LS-KP-130 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
19 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-130

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor s úžitkovou plochou 18,8 m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Okná: plastové, prípojka na internet, vlastný elektromer, klimatizácia, betónový poter na ktorom je koberec, do priestoru sú dvoje vstupné dvere, možnosť upraviť na dve miestnosti, úpravu zabezpečuje prenajímateľ. WC (pánske, dámske) spoločné, kuchynka s mikrovlnkou - spoločná Vybavenie kuchyne: mikrovlnka, kuchynský kút.

Výhody: objekt je zabezpečený alarmom, strážnou službou, možnosť parkovanie MV v objekte bez poplatku, betónová prístupová cesta, rýchle napojenie na rýchlostnú komunikáciu a diaľnicu. Cena 193,15 €/mesiac suma je uvedená bez DPH.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...