Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

Na prenájom 135,45 m² priestor pre gastronomické služby v centre Trnavy

Komerčné priestory
cena: 1.680,- €/mesiac
ID: LS-OP-27 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hornopotočná
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
135 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-OP-27

Znížená cena za prenájom. Ponúkame na prenájom v Trnave na Hornopotočnej ulici priestory vhodné na pekáreň, cukráreň, lahôdky, ponuku špeciálnych pokrmov, služby rýchleho občerstvenia. Pozostávajú z obchodnej časti, kuchyne, 2 skladov a 2 WC. Priestory sa nachádzajú na mieste  s vysokým pohybom ľudí, najmä študentov. Cena 1.680,- €/mesiac bez DPH + služby a energie 147,- €/mesiac bez DPH (zahŕňa: komunálny odpad: 40,- €, separovaný odpad: 1,- €, vynášanie smetí: 2,- €, kúrenie: 50,- €, vodné a stočné: 30,- € voda v spol. priestoroch: 24,- €). Nájom, služby a energie spolu: 1.827,- €/mesiac bez DPH


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...