Real estate
( nájdených 
583
 realít z celkom 583 )

Na predaj pozemok Radobica časť Cerová.

Pozemky
cena: 11.500,- €
ID: PM 098656 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Radobica
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
568 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
na pozemku
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 098656

Ponúkame Vám na predaj pozemok Radobica časť Cerová. Pozemok je vo výmere 568 m2, /cca šírka 22x dĺžka 34 m/ mierne svahovitý, vhodný je na výstavbu chalupy ale aj domu na celoročné bývanie. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Výhody: slnečný, tiché a pekné prostredie.


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...