Real estate
( nájdených 
471
 realít z celkom 471 )

Kancelárske /obchodné priestory na prenájom, Vráble

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: ZNR_Vrable Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Vráble
Ulica:
Levická
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
258 m2
ID inzerátu:
ZNR_Vrable

Na prenájom nebytové priestory na Levickej ulici vo Vrábľoch, vhodné na administratívu, prípadne obchod. Nachádzajú sa na prízemí novozrekonštruovanej klimatizovanej budovy, viditeľnej priamo z hlavnej cesty. Na prenájom sú voľné dva priestory – jeden o výmere 113 m2 a druhý 144,5 m2, väčší z nich má samostatný vstup do budovy z dvoch strán (jeden bočný na zásobovanie). Priestory je možné prenajať každý zvlášť alebo aj spolu. Delené sú iba chodbou, ktorá je súčasťou spoločných priestorov, kde sa nachádzajú aj delené toalety. V obidvoch priestoroch je samostatná uzamykateľná miestnosť, so zriadenou prípojkou vody, môže sa využiť ako kuchynka alebo sklad. Po dohode je možné užívať spoločnú jedáleň s vybavenou kuchyňou na 1.poschodí budovy, ktorá môže slúžiť v prípade potreby ako zasadacia miestnosť. Budova je zabezpečená alarmom a kamerovým systémom, možnosť parkovania je priamo v areáli, kde sa nachádza aj nočná a víkendová strážna služba. Nájomné 6,50 €/m2/mesiac  + DPH + preddavky za energie podľa dohody. K dispozícii je vysokorýchlostný internet. V prípade záujmu vie prenajímateľ zabezpečiť pre nájomcu upratovacie služby. Doba nájmu minimálne 1 rok, platí sa vopred depozit vo výške mesačného nájomného. Priestory sú voľné ihneď. 


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...