Real estate
( nájdených 
588
 realít z celkom 588 )

Rodinný dom Jacovce / VYPLATENA ZALOHA

Domy a vily
cena: 58.000,- €
ID: LGRDjaccccc Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Jacovce
Ulica:
tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
1079 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LGRDjaccccc

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Jacovce v tichej lokalite . Jedná sa o rodinný dom v pôvodnom stave postavený prevažne  z pálenej tehly na pozemku o rozlohe 1079 m2 . Je to klasický vidiecky dom izby radené za sebou . Sú tam 4 miestnosti , kúrenie je lokálne na pevné palivo . Voda v  dome je dovedená z verejného vodovodu , kanalizácia je pred domom . Kúrenie v dome bolo ústredné plynové , rozvody zostali no radiatory sú odmontované , kotol zostal . Kúpeľňa v dome nieje , wc je súche . Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 150m2, pozemku 1079m2. Podlaha: dlážkovina, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). .Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, dieľňa. Cena 58 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...