Real estate
( nájdených 
395
 realít z celkom 395 )

Od januára prenájom 180 m2 vynoveného obchodného priestoru v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: LS-OP-28 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
180 m2
ID inzerátu:
LS-OP-28

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s rozmerom 180 m2, vrátane zázemia, s výkladom a hlavným vstupom z frekventovanej ulice v centrálnej časti mesta. Tvorí súčasť obchodno-administratívnej budovy, zásobovanie je možné od ulice aj z parkovania za budovou. Priestor je klimatizovaný a má vlastný merač energie. Momentálne prechádza kompletnou rekonštrukciou, k dispozícii bude od polovice januára 2020. Cena za energie je cca 130,- €/mesiac, dĺžka nájmu a cena sú predmetom dohody.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...