Real estate
( nájdených 
583
 realít z celkom 583 )

Kancelárie pripravené uspokojiť potreby nájomníkov

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-134 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Gagarinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
187 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LS-KP-134

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom kancelárske priestory o veľkosti 359,8 m². Nachádzajú sa na 1. poschodí a možno ich upraviť podľa potrieb a požiadaviek klienta. Na poschodí je k dispozícii kuchynka, technický kút, sklad s náradím na upratovanie, pánske a dámske WC. Do budovy sa vchádza cez vstupnú halu, z ktorej vedie schodisko a výťah na jednotlivé podlažia. V ponuke sú aj platené parkovacie miesta pre 9,50 €/m2/mesiac. Servisné poplatky s vlastnou spotrebou od 3,30 do 4,50 Eur/m2/mesiac, parkovacie státie nekryté 45,- Eur/miesto/mesiac, kryté 59,- Eur/miesto/mesiac, garážové státie 69,- Eur/miesto/mesiac. Suma je uvádzaná bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...