Real estate
( nájdených 
420
 realít z celkom 420 )

Obchodné priestory na Gagarinovej ulici

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-134 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Gagarinova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
180 m2
ID inzerátu:
LS-KP-134

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom obchodný priestor so zázemím o  veľkosti 180 m². Nachádzajú sa na prízemí. Možno ho upraviť podľa potrieb a požiadaviek klienta. V ponuke sú aj platené parkovacie miesta. Cena  prenájmu 8,70 €/m2/mesiac. Servisné poplatky 1,20€/m2, energie  3€/m2/mesiac, parkovacie státie nekryté 45,- Eur/miesto/mesiac, kryté 59,- Eur/miesto/mesiac, garážové státie 65,- Eur/miesto/mesiac. Suma je uvádzaná bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...