Real estate
( nájdených 
633
 realít z celkom 633 )

Na prenájom priemyselný areál 7 km od Trnavy za výbornú cenu

Komerčné objekty
cena: 2,- €/m2/mesiac
ID: LS-SP-5 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Bučany
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1400 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-5

Ponúkame na prenájom 1 400 m² a 760 m² výrobno-skladové haly v priemyselnom areáli s rozlohou cca 10 000 m² 7 km od TT pri obci Bučany, smer HC, PN. Areál má vlastnú príjazdovú cestu, je oplotený, zabezpečený kamerovým systémom, k dispozícií je cca 7 000 m²  spevnenej plochy okolo oboch objektov, vhodný na parkovanie kamiónov, ťažkej techniky aj na skladovanie napr. stavebných materiálov. Súčasťou sú tiež kancelárie: 4x s plochou 20 m², 2x s plochou 40 m², 2 kuchynky, 7 WC, 2 sprchy. Cena: 1,70 €/ m²/mesiac + DPH zahŕňa prenájom haly, kancelárskych priestorov aj využívanie vonkajšej plochy. V prípade prenájmu 5 a viac rokov dohoda na úprave ceny možná.

Pozitíva:

- poloha, priame napojenie na cestu Trnava – Hlohovec - Piešťany

- rýchla dostupnosť na diaľnicu D1 (cca 7 km)

­­‑ IS elektrika (100 A istič), voda, plyn, internet (od nového roku optika Telekom), dve žumpy

- spevnená plocha celého areálu

- objekty sú v dobrom stave


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...