Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Na prenájom 150 m² priestoryna Župnom námestí s mnohostranným využitím.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.200,- €/mesiac
ID: LS-KP-137 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Župné námestie
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
150 m2
ID inzerátu:
LS-KP-137

Ponúkame na prenájom zrekonštruované priestory (150 m²) v 1. a 2. suteréne s oknami do Michalskej priekopy. Vybavené sú vlastným sociálnym zariadením a meračmi energií. Možnosť využitia ako: kancelárie, kultúrne a umelecké centrum, čajovňa, cukráreň, kaviareň, kozmetický salón, masérsky salón, tanečný klub a pod. Priestory sú k dispozícii ihneď. Cena je 1.200,-EUR + DPH/mesiac + energie. Pre neplatcu DPH je cena bez DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...