Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

Administratívny celok 351m2, Viktória Košická ul., Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 13,- €/m2/mesiac
ID: LCvik152 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Košická
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
9
Podlahová plocha:
152 m2
ID inzerátu:
LCvik152

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Košická - Viktória. Plocha: 152m2 - 5 kancelárií. Nachádza sa na 2. p. s výťahmi.  Podlaha: plávajúca, dlážkovina. Stav objektu: novostavba, priestory budú dokončené podľa požiadaviek klienta bezodkladne. Štandard typu A, zdvojená podlaha, chladenie a kúrenie konvektormi, štrukturovaná kabeláž. Recepcia s 24/7 vstupom. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie strážnou službou. Požadovaná dĺžka nájmu 36 mesiacov. Parkovanie: 100eur/mesiac garážové státie. Cena 12,50€/m2/mesiac + 3€/m2/mesiac energie a služieb + DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...