Real estate
( nájdených 
541
 realít z celkom 541 )

Obchodné a kancelárske priestory Topoľčany

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: dohodou
ID: LG prenpriestefko Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
B. Němcovej
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
349 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
LG prenpriestefko

Ponúkame Vám na prenájom obchodné a kancelárske priestory v meste Topoľčany na sídlisku "F" na ulici  B. Němcovej.Jedná sa o polyfunkčný objekt , kde je možné využitie na predajňu akéhokoľvek druhu plus office na poschodí s vlastnou kuchynkou a sociálnym zariadením . Plocha na prízemí je o rozlohe 244 m2 , na poschodí je plocha o výmere 105 m2- cena za prenájom , ktorá má momentálne využitie ako rokovacia miestnosť , kancelária , prípadne školiaca miestnosť využitie je na novom nájomníkovi podľa dohody . Priestory sú bezproblémovo prístupné s bezproblémovým parkovaním áut pre zákazníkov , ľahká dostupnosť . Objekt je oplotený zabezpečený alarmom a strážnou službou . Na poschodí sa nachádza i kuchynský kútik .  Plocha: úžitková 349m2, podlahová 349m2. Nachádza sa na prízemí. Objekt má celkovo 2 poschodí Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...