Real estate
( nájdených 
632
 realít z celkom 632 )

2 izbový veľkometrážny byt v Partizánskom na predaj!

Byty
cena: 74.000,- €
ID: MI011 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedenà
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
66 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI011

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový veľkometrážny byt s loggiou na dolnom Šípku po kompletnej rekonštrukcii. Plastové okná, plávajúce podlahy, nové stierky, murované bytové jadro so sprchovacím kútom. V spálni a na chodbe vstavaná skriňa, z kuchyne uzavretá loggia.  Byt sa predáva zo zariadením. Je priestranný, svetlý. Bytový dom je zateplený, vchod veľmi slušný, upravený a taktiež nové výťahy. Treba vidieť. 


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...