Real estate
( nájdených 
595
 realít z celkom 595 )

Prevádzkovo - skladový priestor v bízkosti OC

Komerčné priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LCpluhovaSklad Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Pluhova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
71 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LCpluhovaSklad

Ponúkame na prenájom od 1.1.2020 v suteréne prevádzkovo- skladový priestor: 71,40 m2, dvojkrídlové dvere, k dispozícii  elektrina, kúrenie, okná,  bez prístupu vody, priestor je možné využívať aj ako skladový priestor na uskladnenie vecí, aj ako priestor na prevádzku ( takú, ktorá nebude spôsobovať hluk, zápach ), sklad je možné prenajať  samostatne,  alebo s  dispozičnými kancelárskymi priestormi. Cena nájmu-  5,80  m2/mesiac  bez DPH vrátane všetkých energii a služieb. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...