Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

1 izbový byt Topoľčany centrum

Byty
cena: 54.000,- €
ID: dz1imier Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Krušovská
Kategória:
Byty
Druh:
1 izbový byt

Podlahová plocha:
40 m2
Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
dz1imier

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Topoľčany, Krušovská. Plocha: úžitková 40m2. Nachádza sa na zvýšenom prízemí s výťahom, bez balkónu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, dlažba na chodbe. V obývačke sú parkety. Podlaha: parkety, dlažba, lino. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Cena 54 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...