Real estate
( nájdených 
595
 realít z celkom 595 )

Na predaj 2 izbový byt Partizánske.

Byty
cena: 55.000,- €
ID: PM 98076 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt

Podlahová plocha:
52 m2
Stav objektu:
pôvodný stav
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 98076

Znížená cena. Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Partizánskom, vo výmere 52 m2. Byt je v osobnom vlastníctve, nachádza sa treťom poschodí v tehlovej bytovke, vo vyhľadávanej lokalite. Byt je v pôvodnom stave, čo dáva možnosť novému majiteľovi realizovať svoje predstavy. K bytu patrí loggia a pivnica. Bližšie info na tel. 0917 410 211


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...