Real estate
( nájdených 
541
 realít z celkom 541 )

Na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-140 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hospodárska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-140

Ponúkame na prenájom v blízkosti centra Trnavy klimatizované kancelárske priestory.

Na 1, poschodí sa nachádza priestor o výmere 24 m2 s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, umývadlo, WC) vhodný na kozmetiku, pedikúru, tetovacie štúdio. Cena 195€/mes. + energie + DPH  

Na 2. poschodí v hlavnej budove sú k dispozícii kancelárie s výmerou 17 m2, 24 m², 26 m2, Cena 7,50 €/ m²/mesiac + DPH + energie.

Vo dvore na prízemí je na prenájom 22 m² obchodný priestor s umývadlom. Cena: 300,- €/meiac vrátane energií a DPH. Na 1.p. kancelársky priestor 62 m2, samostatný vchod, WC a kuchynka. Cena: 465€/mes.+energie+DPH.

Energie v celej budove 1,50€/m2/mes. 

 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...