Real estate
( nájdených 
601
 realít z celkom 601 )

Na prenájom kancelársky priestor v blízkosti centra

Komerčné priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-140 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hospodárska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-140

Ponúkame na prenájom v blízkosti centra Trnavy klimatizovaní kancelárske priestory.

Na 2. poschodí sú k dispozícii dvojkancelárie s rozmermi 17 + 24 m² a jedna samostatná s umývadlom veľká 26 m². Pri uzavretí zmluvy sa jednorazovo platí vopred nájom za 3 mesiace, od 4 mesiaca sa prechádza na mesačnú úhradu. Cena 7,50 €/ m²/mesiac + DPH + energie.

Na prízemí je na prenájom 22 m² priestor s umývadlom. Pri uzavretí zmluvy sa jednorazovo platí vopred nájom za 3 mesiace, od 4 mesiaca sa prechádza na mesačnú úhradu. Cena: 300,- €/meiac + DPH + Energie

 


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...