Real estate
( nájdených 
590
 realít z celkom 590 )

Skladové priestory Za stanicou.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 2.000,- €/mesiac
ID: DSS 103 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Za Stanicou
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
550 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSS 103

Ponúkame Vám na prenájom halu o výmere 550 m2 s rozmermi 24 x 24 m. Kovová konštrukcia haly je nezateplená . Podlaha betónová. V zadnej časti haly sa nachádza podlažie o výmere cca 170 m2 vhodné na administratívne účely, ešte nedobudované. Veľkosť sekčnej brány 3,5 m x 3,5 m. Vnútorna výška 8,5m. Hala je pripojená na elektrinu. Voda a kanalizácia ešte  je nedokončená.Zabezpečenie haly je pomocou alarmu. V prípade záujmu je možnosť prenájmu okolitého pozemku do 2000 m2. Cena prenájmu haly 2000€/mes. + energie. Je možné prenajať aj polovicu haly za 1000€/mes. + energie. Cena prenájmu okolitého pozemku 1,60€/m2/mes.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...