Real estate
( nájdených 
595
 realít z celkom 595 )

Na predaj 920 m ² slnečný pozemok v obci Cífer

Pozemky
cena: 107,- €/m2
ID: LS-pozemok-07 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Cífer
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
920 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-pozemok-07

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v obci Cífer vzdialenej 11 km od Trnavy a približne 30 minút od Bratislavy. Nachádza sa v novotvoriacej sa časti rodinných domov. Zavedené sú k nemu všetky inžinierske siete. Poloha pozemku: orientácia východ - západ, susedstvo ďalších domov iba zo zadnej a z pravej strany, vzdialenosť od železničnej stanice cca 300 m.  Cena 107 €/m2 dohoda možná.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...