Real estate
( nájdených 
601
 realít z celkom 601 )

Stavebný pozemok Blesovce

Pozemky
cena: dohodou
ID: LGSPbles Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Blesovce
Ulica:
hlavná
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2257 m2
Vodovod:
nie je
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LGSPbles

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok  - pre  výstavbu rodinného  domu v obci Blesovce na  hlavnom ťahu obce . Pozemok má výmeru pozemku 2257m2 pričom šírka pozemku je približne 16 metrov . Je  rovinatý . Vstup na pozemok je asfaltovou  cestou . V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka., vodovod v obci nieje . Obec je umiestnená blízko mesta Piešťany a Topoľčany . Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...