Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Pozemok Práznovce - so starším domom

Pozemky
cena: dohodou
ID: dzpozemokprazn Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Práznovce
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1300 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
na pozemku
Umiestnenie kanalizácie:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzpozemokprazn

Ponúkam na predaj pozemok- pre rodinný dom v obci Práznovce, tichá ulica, so starším domom. Plocha: pozemku 1300m2. Rozmer - šírka 16-21m, dĺžka 68m. Čiastočne oplotený.  Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Cena v Rk.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...