Real estate
( nájdených 
471
 realít z celkom 471 )

Priestory na prenájom Vráble

Komerčné objekty
cena: 750,- €/mesiac
ID: NR_Vráble1 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Vráble
Ulica:
Levická
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
113 m2
ID inzerátu:
NR_Vráble1

Na prenájom kancelárske / obchodné priestory na prízemní zrekonštruovanej budovy, priamo pri hlavnej ceste. Výmera 113 m2, súčasťou priestoru je samostatná uzamykateľná miestnosť s prípojkou vody (kuchyňa/ sklad). Nájomné 750 €/mesiac + DPH + energie. Depozit 1 mesačný nájom, doba nájmu min. 1 rok. Parkovanie možné pri budove, budova zabezpečená alarmom a kamerovým systémom. 


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...