Real estate
( nájdených 
509
 realít z celkom 509 )

Priestory na prenájom Vráble

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 900,- €/mesiac
ID: NR_Vráble2 Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Vráble
Ulica:
Levická
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
145 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
NR_Vráble2

Na prenájom prízemné priestory na Levickej ul. vo Vrábloch v zrekonštruovanej budove. Priestor má výmeru 144,5 m2 a dva samostatné vstupy (jeden bočný na zásobovanie). Možnosť využitia ako kancelárie alebo obchod. Súčasťou priestoru je samostatná uzamykateľná miestnosť s prípojkou vody (kuchyňa/ sklad). Nájomné 900 €/mesiac /mesiac + DPH + energie. Depozit 1 mesačný nájom, doba nájmu min. 1 rok. Parkovanie možné pri budove, budova zabezpečená alarmom a kamerovým systémom. 


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...