Real estate
( nájdených 
583
 realít z celkom 583 )

Kancelárske priestory Nitra, Mostná ul.

Komerčné priestory
cena: 380,- €/mesiac
ID: NR_priestory Mostna Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Nitra
Obec:
Nitra
Ulica:
Mostná
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
28 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
NR_priestory Mostna

Ponúkame kancelárske priestory v Nitre na Mostnej ul. v polyfunkčnej budove Cheese House na 1. poschodí, výmera 28 m2, k dispozícii sú spoločné toalety a kuchyňa. K priestoru prislúcha 1 parkovacie miesto. Cena mesačného nájmu 380,- € s DPH s energiami.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...