Real estate
( nájdených 
547
 realít z celkom 547 )

Prenájom nebytových priestorov 73m2 + zázemie, Šustekova ul., Petržalka

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LCsustekNkanc1 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Šustekova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
73 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LCsustekNkanc1

Ponúkame Vám na prenájom nebytové priestory primárne určené pre administratívu, Šustekova - zač. Petržalky. Plocha: úžitková 73m2 + 17m2 vstupná hala, kuchynka a socl zariadenia zdieľané s 1 nájomníkom. Nachádza sa na 6. poschodí s výťahom. Podlaha: dlažba. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Výhľad na hrad. Cena 8 €/m2/mesiac + služby a energie 2,50 €/m2/mesiac + dph. Celková cena vrátane spoločných priestorov a dph je 1.089,-Eur/mes. Voľné okamžite, províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...