Real estate
( nájdených 
588
 realít z celkom 588 )

Obchodný priestor 64m2, Dúbravka

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: LCtujetoinOP64N Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Dúbravka
Ulica:
Dúbravčická
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
64 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LCtujetoinOP64N

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor vhodný i  pre administratívu, Bratislava-Dúbravka, Dúbravčická ul., novostavba TUJETOIN. Plocha: úžitková 63, 82m2. Stav objektu: novostavba, skolaudovaný. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Cena 8,90 €/m2/mesiac + energie 2,30 Eur/bez DPH + 35 Eur elektrina + DPH. Voľný ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...