Real estate
( nájdených 
601
 realít z celkom 601 )

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Trnave

Byty
cena: dohodou
ID: LS-byt-19 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
77 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
5
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-byt-19

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom o veľkosti 77 m². Nachádza sa na 5/7 poschodí zatepleného bytového domu. Rekonštruovaný je vo vysokom štandarde, radikálnou premenou prešla vnútorná dispozícia, elektrické rozvody, prípojky, podlaha, upravovali sa stropy, steny, vymenené boli všetky radiátory. Byt sa predáva s kompletne vybavenou kuchyňou, ostatný nábytok podľa dohody. Bytu prináleží 2,97 m² murovaná pivnica. Podmienkou obhliadky len vážny záujem po rozhovore s realitným maklérom. Cena dohodou.

Výhoda pri kúpe:

- nie je nutná ďalšia investícia do jeho úpravy, spĺňa všetky nároky moderného bývania

- bezproblémoví susedia- 1 x v týždni zabezpečené upratovanie spoločných priestorov upratovacou službou

- S-V orientácia ponúka krásne, ničím nerušené, výhľady na Karpaty a Považský Inovec

- veľmi dobrá dostupnosť MHD, nákupného centra, služieb, športového vyžitia, ZŠ, gymnázia, SOU, v krátkej budúcnosti MŠ- rýchle napojenie na severný obchvat a diaľnicu

Virtuálna prehliadka:


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...