Real estate
( nájdených 
601
 realít z celkom 601 )

Predaj vidieckeho domu na myjavských kopaniciach.

Chaty a rekreačné objekty
cena: 107.500,- €
ID: DSP 102 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Krajné
Ulica:
652
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
105 m2
Plocha pozemku:
1100 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP 102

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný vidiecky dom v príjemnom prostredí myjavských kopaníc na polosamote v obci Krajné. Dom sa nachádza na mierne svahovitom pozemku pod lesom o celkovej výmere 1100 m2. Podlahová plocha domu je 105 m2. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne s WC a chodby. K domu prislúcha veľká terasa. Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená. Nedávno bola vykonaná rekonštrukcia strechy, nové laty, strešná krytina. Vykurovanie objektu je lokálne v kombinácii elektrina-tuhé palivo. Objekt je napojený na pitnú vodu zo studne. Odpadová voda je zvedená do septiku. Prístup k nehnuteľnosti je po spevnenej ceste cca 300 m. Prostredie myjavských kopaníc poskytuje široké možnosti pešej turistiky a cyklo-turistiky ( Čachtický hrad, Mohyla M.R.Štefánika na Bradle). Neďaleko sa nachádza agropenzión Adam s wellness službami, vnútorným bazénom a tenisovými kurtmi. Vzdialenosť od Bratislavy cca 100 km. Cena 107 500 €


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: DSP01 Predaj

Predaj apartmánového domu neďaleko Trenčianskych Teplíc-znížená...

Predaj apartmánového domu neďaleko Trenčianskych Teplíc-znížená cena.

Ponúkame na predaj, zariadený apartmánový dom v tichej lokalite neďaleko Trenčianskych Teplíc. Nehnuteľnosť  leží  na pozemku o rozlohe 400 m2. Zastavaná plocha 80 m2. Celková podlahová plocha objektu je 216 m2.  Dom je po kompletnej rekonštrukcii,ktorá bola dokončená v r. 2012, postavený s dierovaných pálených tehál so zateplením. Vonkajšie dvere a okná sú z europrofilov s dvojsklom. Vykurovanie je zabezpečené el. konvertormi a krbovými pieckami na drevo. Teplá úžitková voda sa pripravuje v el. zásobníkových ohrievačoch. Dom má tri podlažia, na prvom sa nachádzajú prevádzkové priestory. Na druhom a treťom podlaží sa nachádzajú dva pôdorysne totožné apartmány. Každý z apartmánov sa skladá z dvoch izieb, kuchyne s prepojenou obývačkou, kúpeľňou s WC a so sprchovacím kútom, halou a chodbou so schodiskom. Kuchyne sú zariadené el. sporákom, chladničkou a umývačkou riadu. V prízemí sa nachádzajú technické miestnosti, práčovňa a WC. Je tu príprava prípojok na jaccuzu a infrasaunu. K odvedeniu odpadu sa používa žumpa, pripojenie na kanalizáciu a plyn dostupné cca 20 m z hlavnej cesty. Stavba je zásobovaná vodou z centrálneho vodovodného rozvodu. Každé poschodie je vybavené vlastným meraním el. energie. Televízia je napojená na satelitnú službu SKYLINK. Cena nehnuteľnosti s pozemkom 294 500 €.

294 500,- €
1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...