Real estate
( nájdených 
601
 realít z celkom 601 )

Rodinný dom Preseľany - dvojgeneračné bývanie

Domy a vily
cena: 77.000,- €
ID: DZpres02 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Preseľany
Ulica:
hlavná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
vo výstavbe
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
360 m2
Plocha pozemku:
600 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
DZpres02

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Preseľany, hlavná ulica. Vzdialenosť - Topoľčany 15 km, Nitra 17 km. Dom je postavený z tehál, strecha škridla Tondach. Dispozícia - suterén pod polovicou domu (3 miestnosti). I.NP - veľká garáž (možnosť prerobiť na obytný priestor), 2x spálňa, obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa, samostatné WC - nutnosť dobudovať celé I.NP.  II.NP - 6 miestností, kúpeľňa, WC - osadené plastové okná, dvere, sadrokartóny. Vybudovaná vodovodná a elektrická prípojka. Plocha: úžitková 360m2, podlahová 450m2, zastavaná 180m2, pozemku 600m2, pivnice 90m2. Okná: plastové.Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: tehlová.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230/400V). V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka. Výstavba bola započata v roku 1998. Cena 77 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...