Real estate
( nájdených 
593
 realít z celkom 593 )

Prenájom kancelárií 163m2 v širšom centre Bratislavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.200,- €/mesiac
ID: DS-KP-105 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajzova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
163 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-KP-105

Ponúkame Vám na prenájom novozrekonštruované komerčné priestory 163m2 v tichej lokalite: Bratislava-Ružinov. Kancelárie sa nachádzajú v prízemí bytového na Bajzovej ulici. Prenajímané priestory sú štandartne vybavené: plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy, ústredné kúrenie, vysokorýchlostný internet. WC a kuchynka je v spoločných priestoroch.Možnosť neobmedzeného vstupu 24/7. Priestory sú zabezpečené alarmom. Parkovania v okolí objektu zdarma. Dobrá dostupnosť MHD. Kancelárie sa prenajímajú aj so zariadením. Cena 1 200 €/mesiac vrátane energií.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...