Real estate
( nájdených 
596
 realít z celkom 596 )

Na prenájom novo zrekonštruovaný sklad v Trnave

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: LS-SP-10 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
245 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-10

Ponúkame na prenájom 245 m² skladový priestor v priemyselnej časti Trnavy. Objekt je kompletne zrekonštruovaný, vrátane strechy, okenných výplní, 2 brán a vstupných dverí. Nová priemyselná podlaha znesie záťaž 4,5 - 5 ton/m². Priestor pozostáva z 2 skladov o veľkosti 70 m² (10x7 m) a 140 m² (20x7 m) a s výškou 4 m, 2 kancelárskych miestností o veľkosti 2,4 x 3 m s prípojkami na vodu a odpad a 2 WC. Sklady sú spojené prechodovou chodbou o šírke 1,8 m a možno ich prenajímať aj samostatne tak, o aby každá časť mala jednu kanceláriu a jedno WC samostatný vstup dverami aj vstupnou bránou. Pri menšom sklade má veľkosť š 4,20 x v 2,80 m, rozmer väčšej je š 4,20 x 2,90 m. Priestory môžu byť vykurované plynom, elektrický príkon podľa potreby. Merače na vodu, elektriku a plyn sú spoločné.

Cena za prenájom celého 245 m² priestoru: 1.000,- €/mesiac + DPH+ energie

Cena za prenájom celého   70 m² priestoru:    475,- €/mesiac + DPH+ energie

Cena za prenájom celého 140 m² priestoru:    695,- €/mesiac + DPH+ energie


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...