Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Prenájom kancelárií na Galvaniho ulici.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 580,- €/mesiac
ID: DS-KP-106 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Galvaniho
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
91 m2
ID inzerátu:
DS-KP-106

Ponúkame Vám na prenájom 2 samostatné kancelárske priestory na Galvaniho ulici. Nachádzajú sa na 2.n.p. administrtívnej budovy. 1.Kancelársky priestor o výmere 41,33 m2 je za cenu 580€/mes. vrátane služieb a energií. 2.Kancelársky priestor o výmere 50,09 m2 je za cenu 704€/mes. vrátane služieb a energií. Vybavenie kancelárií: plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy, ústredné vykurovanie, klimatizácia. Prenajímajú sa bez zariadenia. WC a kuchynka  v spoločných priestoroch. Možnosť parkovania v areály budovy. Dobrá dostupnosť MHD. Rýchle napojenie na diaľnicu. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...