Real estate
( nájdených 
596
 realít z celkom 596 )

Pozemok Chrabrany cca 10ár

Pozemky
cena: 45.000,- €
ID: dzpozemchrabrany Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Chrabrany
Ulica:
hlavna
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1000 m2
Vodovod:
pri pozemku
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
nie je
Kanalizácia:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzpozemchrabrany

Ponúkam na predaj pozemok pre rodinný dom v obci Chrabrany, hlavná ulica. Plocha: pozemku cca 1000m2. Rozmer cca š. 25 x 26m. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Cena 45 000 €.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...