Real estate
( nájdených 
579
 realít z celkom 579 )

Obchodné priestory + administratíva + sklad 800m2, Budyšínska ul., Nové Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: Lckukuc1 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Budyšínska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
800 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
Lckukuc1

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory, Bratislava-Nové Mesto, roh Budyšínska/Kukučínova ul.. Plocha: úžitková 800m2. Rozdelené na retail 400 m2  cena 12,50,-Eur , administratívu 300m2  a  sklad  100 m2  cena  8,50,-Eur ,  + PN a Energie. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...