Real estate
( nájdených 
540
 realít z celkom 540 )

Slnečný pozemok v obci Ratnovce

cena: 33.900,- €
ID: KHpozRat1 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Piešťany
Obec:
Ratnovce
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
881 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
KHpozRat1

Ponúkame Vám na predaj pozemok v blízkosti mesta Piešťany vo výmere 881 m2 (cca 16m x 56m). Pozemok sa nachádza v novovybudovanej časti Ratnoviec - Medzi Váhmi a je do budúcna vhodný pre výstavbu rodinného domu. V blízkosti pozemku sú všetky inžinierske siete. Cena 33 900 €


Maklér:

makler
Mgr. Klaudia Hladíková
0905 169 738
hladikova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...