Real estate
( nájdených 
469
 realít z celkom 469 )

Obchodné priestory 340m2 v blízkosti Starého mesta

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: PZ0001 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bazová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
340 m2
ID inzerátu:
PZ0001

Ponúkame na prenájom komerčné priestory na Bazovej ulici v Bratislave. Nachádzajú sa na prízemí (80m2) a v suteréne (260m2) v trojpodlažnej budovy. Vhodné pre účely: predajňa, showroom, administratíva. Cena: 6,50e/m2/mesiac + 3,50e/m2/mesiac služby a energie + DPH. Voľné okamžite. Províziu neplatíte. 


Maklér:

makler
Mgr. Peter Zajaček
0902401767
zajacek-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...